İstanbul Emlak Bürosu

Yaşam biçimi sunuyoruz...

İstanbul, Turkiye nin en dinamik emlak piyasalarindan birisidir. İstanbul da Müstakil  Ev, Arsa veya Villa araştırması yapiyorsanız en iyisi İstanbul emlak sektöründe uzmanlaşmış bir isimle çalışmaktır. Bütün İstanbul civarı Beykoz, Çekmeköy, Şile, Sancaktepe,Sultanbeyli,Ümraniye, Pendik,Kartal,Maltepe, Tuzla, Üsküdar, Kadıköy ve Kırsal Mahalleleri dahil olmak üzere Villa, Müstakil Ev ve Arazi konusunda ihtisas sahibi bir firmayız.

Eğer  Villa, Müstakil Ev ve Araziden  ziyade yatirim amaçlı emlak alişverişi düşünüyorsanız, bunu en etkili şekilde firmamız aracılığı ile yapabilirsiniz.

Amacımız  İstanbul emlak piyasası hakkında sizleri bilgi sahibi yapmaktır.Hayalini kurdugunuz Müstakil Ev, Villa veya Arazi konusunda yardima ihtiyaciniz mı var ?

Bize ne aradiginizi soyleyin, biz bütün kaynaklarımızı kullanarak, ilgilenebileceğiniz Müstakil Ev, Villa veya Arazinin fotoğrafları ile birlikte, çevresi ile ilgili detaylı bilgileri de toparlayıp size uygun bir rapor halinde sunalım.

Arsanızı,Müstakil Ev  veya Villanızı satmayı mı duşünüyorsunuz?. Sizin beklentilerinizi öğrendikten sonra satışa kadar her aşamada size rehberlik hizmeti sunalım.

Siz bizim icin değerlisiniz, sizinle iş yapmaktan memnuniyet duyarız. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalismaktayız. Herhangi bir sorunuz veya pörtföyümüzle ilgili bir bilgi almak isterseniz lutfen bizimle ( 0544 664 53 53 ) telefonla irtibata geçebilirsiniz.

İstanbul Emlak Bürosu;emlak değil ,yaşam biçimi sunuyoruz...

VİZYON

Vizyonumuz

Temel değerlerimiz doğrultusunda kurumsal emlak sektöründe güvenilir ve lider bir marka olmak

Bunu başarmak adına hizmetlerimizi sadece gayrimenkul alım,satım ve kiralama ile sınırlandırmayıp kendimizi daima geliştirmek ve koşulsuz müşteri memnuniyeti saglamak.

MİSYON

Misyonumuz ;

Müşterilerimizi,en güvenilir,en gelişmiş ve en yüksek performanslı hizmeti vererek,kaliteli yaşamı hissedebilecekleri gayrimenkul sahibi yapmak.Temel Değerler; Herzaman güvenilir olmak,İş ahlakı ve dürüstlük ilkelerine uygun hizmet vermektir.

HİZMETLERİMİZ

Gayrimenkul Satış ve Pazarlama Hizmeti.
İnşaat,Tadilat ve Dekorasyon Hizmeti.
Yatırım Danışmanlığı Hizmeti.
Yeşil,temiz ve güzel bir çevrede,sağlık ve mutluluk içinde uzun bir ömür sürmeniz dileğiyle...

 

Tutar TL
Vade AY
Faiz %

1,272 TL.
Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?